Vilniaus r. Veriškių pradinės mokyklos archyvas (2010-2012)

Sveika, vasarėle!

2012-03-09 Kovo 11-osios šventėje senovės baltų kovų brolija

Kovo 9 dieną Veriškių kaimo gyventojai buvo pakviesti į ypatingą renginį - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti ne tik su mūsų mokyklos mokiniais bet ir su senovės baltų kovų brolijos "Vilkatlakai" kariūnais.

2012-03-02 Kaziuko mugė

"Pasakyta-padaryta,

Sėsk ir gurgu gurgu,

Išvažiuojam ankstų rytą

Į Kaziuko turgų..."

2012-02-24 Reikšmingas laimėjimas konkurse
Aštuntajame Lietuvos novatoriško švietimo forume, vykusiame vasario 24 d.  buvo apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijos bei Microsoft organizuojamo konkurso "Virtuali kelionė klasėje" nugalėtojai. Penki iš 180-ties konkursui pateiktų  Respublikos mokytojų darbų buvo paskelbti nugalėtojais, tarp kurių ir mokytojos V.Navickaitės darbas.

2012-02-20 Kuo man graži Tėvynė Lietuva
Trisdešimt devynios Rytų Lietuvos mokyklos, kuriose mokoma lietuvių kalba,  dalyvauja Vytauto Landsbergio fondo organizuojamame meninės raiškos programų konkurse "Kuo man graži Tėvynė Lietuva", skirtame Kovo 11-ajai, Lietuvos valstybingumo atkūrimo šventei. Šiandien, Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusiame pirmajame konkurso etape pasirodė ir mūsų mokyklos mokiniai.

2011-12-21 Kalėdų dvasia mokykloje

Kalėdų senelio viešnagė ir dovanos, smagūs žaidimai, šventiniai posmai, dainos ir vaidinimai, gausus vaišių stalas, o svarbiausia -  malonus bendravimas bei šypsenos šiandien į mokyklą atnešė tikrąją Kalėdinę dvasią.
Su šventėmis, brangieji!

2011-11-29 Išvyka į Vilnių
Gražiausias metų šventes pasitinkame kartu su smagaus, nuotaikingo 3D erdvinio vaizdo filmo "Linksmosios pėdutės 2" herojais. Dėkojame mūsų rėmėjams, padovanojusiems vaikams įspūdingą išvyką į Vilnių.

2011-11-25 Konferencijoje
Lapkričio 25 - ą dieną "Šarūno" viešbučio konferencijų centre įvyko projekto "Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas" konferencija „Švietimo konsultantų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo rezultatų apibendrinimas“.

2011-11-18 Svečiuose - Drakoniuko teatras

Šiandien savo apsilankymu mus pradžiugino "Drakoniuko teatro" aktoriai, kurie parodė nuotaikingą ir pamokantį vaidinimą "Kaip robotukas atrado save".

1   2   3   4   sekantis  >>