KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Mes gyvename Europoje

Interaktyvūs žaidimai, elektroninė knyga, informaciniai straipsneliai, kitos naudingos nuorodos padės vaikams daugiau sužinoti apie Europą, Europos Sąjungą, o mokytojams  - parinkti tinkamą veiklą savo mokiniams.

Vaikų kampelis, skirtas geriau pažinti Europos sąjungą.

Apsilankę svetainėje Pažinkime Europą pradinių klasių mokiniai nuotaikingoje kelionėje laiku ir erdve atras daugybę įdomiausių dalykų - sužinos apie Europos Sąjungos šalis, žais žaidimus, dalyvaus viktorinose, kitose veiklose.

Daugiau apie Europą vaikai sužinos skaitydami spalvingą elektroninę knygą "Pažinkime Europą".

Vyresnieji mokiniai apie Europos sąjungą ir jos šalis sužinos skyrelyje Sužinokite viską apie ES.

Šiame Mokytojų kampelyje rasime įvairios mokomosios medžiagos (lankstinukų, plakatų, knygelių, žemėlapių, interaktyvių veiklų, svetainių) apie Europą moksleiviams iki 9 metų, 9-12 metų, 12-15 metų ir virš 15 metų.
Mokomoji medžiaga pradinių klasių moksleiviams.

Siūlome išmėginti ir šiuos žaidimus (atsisiuntus, pateiktis reikia išsiarchyvuoti):

Interaktyviame žemėlapyje suraskite nurodytų Europos šalių vietą:

Strėlyte pataikykite į nurodytą Europos šalies sostinę.

Sužinokite apie pinigus Europoje

Geriau pažinti Europos bei pasaulio šalis padės ir kai kurios mūsų svetainės skyrelio Geografija siūlomos priemonės