APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Veikla ir pasiekimai
Metodiniai darbai
Kvalifikacijos tobulinimas
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
APIE MANE » Kas naujo ?
spausdinti
2011-02-10 Pasirengimas konsultantų praktikai.

Vasario 7 - 8 dienomis, jaukiame Vilniaus viešbutyje "Algirdas" įvyko paskutinis projekto "Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti IKT ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas" seminaras - "Pasirengimas konsultantų praktikai".

Šio, moderuojamo lektorių Erikos ir Viljos, seminaro metu rengėmės būsimiems savarankiškai vedamiems seminarams - formulavome jų tikslus bei uždavinius, sudarėme turinį, numatėme tinkamus metodus, priemones. Savo seminaruose sieksime ir kitus mokytojus supažindinti su projektu, kuriame dalyvaujame, inovatyviais ugdymo metodais, IKT taikymo pradiniame ugdyme galimybėmis, dalinsimės savąja patirtimi.
Labai tikiuosi, kad tapusios švietimo konsultantėmis, gebėsime kuo daugiau mokytojų uždegti, įkvėpti atsisakyti tradicinio mokymo, paskatinsime rinktis inovatyvius, aktyviuoju ugdymu bei IKT taikymu paremtus mokymo(si) metodus.