KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Trupmenos

Interaktyvūs mokymosi objektai, susiję su trupmenų mokymu. Jie padės mokiniams geriau įsisavinti paprastųjų ar dešimtainių trupmenų sąvoką ir prasmę.

Mokymo priemonė, kurioje Paint priemonėmis galime vaizdžiai parodyti, kokią figūros dalį vaizduoja trupmenos.

Trupmenos (rusų k.). Priemonė padės suvokti dalies sąvoką, vaizdžiai parodys, kaip padalinti skritulį į dvi, tris, keturias, penkias ir t.t. lygias dalis.

Demonstracinė priemonė, kuri padės išaiškinti trupmenos sąvoką.

Šios priemonės pagalba, mokiniai pasitikrins savo gebėjimus.

Beždžionėlės. Parink tinkamą vietą atkarpoje trupmenai, kurią laiko beždžionėlė.

Interaktyvi mokymosi priemonė, padėsianti suvokti trupmenas, jas palyginti.

Žaisdami žaidimą "Pizza Party" , mokiniai turi nustatyti, kurią dalį sudaro atpjautas picos gabaliukas.

Picos dalybos. Į kelias dalis dalinsime picą?

Part Part Whole žaidime reikia numušti tokį skaičių, kad gautume 100. Ketvirtas ir penktas žaidimo lygis moko suvokti ir trupmenos sąvoką - numušama tokia skaičiaus dalis, kad būtų gaunamas 1 sveikas skaičius.

Rask trupmeną. Kortelės panaikinamos, kai randama trupmena ir ją vaizduojanti figūra.

Trupmenos gudručiams

Mokomės trupmenų. Vaizdžiai pristatoma trupmenos sąvoka, pateikiamos mokomosios pratybos.

Taiklus šūvis. Reikia rasti trupmeną vaizduojančią figūrą.

Trupmenų balionai. Susprogdink balionus trupmenų didėjimo tvarka.

Pažymėk trpmeną.

Trupmenų sudėtis
. Žaidimas, mokantis paprastųjų trupmenų sudėties (pirmas ir antras lygis - trupmenos su vienodais vardikliais)

Trupmenų atimtis. Žaidimas, mokantis paprastųjų trupmenų atimties(pirmas ir antras lygis - trupmenos su vienodais vardikliais)