KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Išmaniųjų mokytojų kampelis
Resursai mokytojams (anglų k.)

Čia rasite nuorodas į internetinius portalus (anglų k.), skirtus mokytojams. Kaip žinia,  "google vertėjas", jame nurodžius norimos svetainės adresą, visą informaciją išverčia ir į lietuvių kalbą.

ABCteach. Šablonai, paveikslėliai, užduočių lapai, įvairių veiklų aprašymai ir kiti resursai mokytojams.

Sites for Teachers. Daugiau nuorodų į mokytojams skirtus tinklalapius

Oxford Owl. Išmintingosios pelėdos lentynoje - virš 300 elektroninių knygų anglų kalba. Pasirinkę amžiaus tarpsnį, rasite norimą skaityti knygelę. Prie kiekvienos jos pateikiamos ir interaktyvios užduotys (Play Activity)

Tokias elektronines knygas galima naudoti ne tik anglų kalbos pamokose, bet ir mokantis lietuvių kalbos (spalvingi paveikslėliai ir istorijos gali padėti lavinti teksto suvokimo gebėjimus) , pasaulio pažinimo (yra knygelių apie gyvosios gamtos atstovus), matematikos (patiems mažiausiems skirtos knygelės siūlo užduotis, kuriose reikia skaičiuoti objektus).

Pvz. knyga, vaizdžiai supažindinanti mokinius su pagrindinėmis vabzdžių būrio atstovų savybėmis.

Svetainė Discovery Education. Galime kurti ir atspausdinti užduotis-dėliones

Kid's Pages  - užduočių, spalvinimo lapai, žaidimai, paveikslėlių kortelės ir kt. patiems mažiausiems.

Super Teacher Worksheets. Užduotys, dalijamoji medžiaga, darbelių ruošiniai, kuriuos galime atsispausdinti.

Science for Kids  - eksperimentai, žaidimai, video pasakojimai moksline tematika.