KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Elektromagija

Svetainėje Elektromagija mokiniai sužinos apie elektrą, jos kilmę, istoriją, išradėjus, apie saugų elgesį su elektros prietaisais, apie elektros izoliatorius ir laidininkus ir kt. Jiems siūlomi mokomieji, patikrinamieji žaidimai, testai, virtualios kelionės.

Svetainę sudaro informaciniai, pramoginiai, mokomieji-žaidybiniai, konkursų kampeliai.

* Savo žinias apie elektrą mokiniai įtvirtins teste, kurios pagrindinė herojė Žybsiukė

* Pramogų kampelyje vaikai galės žaist žaidimus

Elektrinės invazija

"Vaikai susidomėjo elektros gamyba, tačiau eiti į elektrinę labai pavojinga ir griežtai draudžiama! Padėk Elektromagui burtais perkelti vaikus į saugią vietą. Elektromagą valdysi rodyklėmis pažymėtais mygtukais, o spragsėdamas pele paleisi magiškus teleportacijos burtus. Nepamiršk rinkti ir burtų rutuliukų – jie leis panaudoti dar stipresnius burtus, padėsiančius išgelbėti daugiau vaikų!"

Neklaužadų namas

Vaikai „Neklaužadų name” nežino saugaus elgesio su elektra taisyklių. Jie labai neatsargūs ir žaisdami lengvai gali susižeisti. Apsaugok neklaužadas nuo name tykančių elektros pavojų. Spragtelk pele pavojingoje situacijoje atidūrusį vaiką, kad šis tuoj pat būtų sudrausmintas. Nepamiršk – gerų vaikų drausminti negalima!

Elektinė atmintis

"Lavink atmintį su „ElektroMagija"! Ekrane matysi užverstas korteles su paveikslėliais kitoje pusėje. Spragtelėjus pele dvi korteles vieną po kitos, šios atsivers. Kortelės liks atverstos, jei jų paveikslėliai sutaps. Rask kortelių vienodais paveiksliukais poras ir atversi visas korteles!"

Svetainėje taip pat mokiniai skaitys anekdotus iš
Žybsniukės anekdotų lentos , sužinos linksmąjį savo ženklo horoskopą mėnesiui, lankysis įdomybių kampelyje, dalyvaus konkursuose (šiuo metu, 2011 m. vasarą vyksta konkursas "Nupiešk ateities automobilį").

* Testas apie elektros prietaisus (iš svetainės ictgames.com). Reikia parinkti, ar nupieštam daiktui reikalinga elektros energija ar ne.

* Elektros lemputė. Šioje priemonėje pamatysime, kaip veikia, kaip atrodo, kas sudaro elektros lemputę.

* Sujunk elektros grandinę