APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Kalbėk, skaityk, rašyk
Pažink, tyrinėk, atrask
Skaičiuok, matuok, galvok
Kurk, piešk, muzikuok
Pramogauk ir tobulėk
Išmaniųjų mokytojų kampelis
Įrankiai, programėlės
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
spausdinti
 
 
 
Tautosakos (ir ne tik) lobynas internete
Kartu su vaikais atverkime mūsų liaudies išminties kraitelę, skaitykime pasakas, minkime mįsles, išmokime eilėraštukų, skaičiuočių, pasižiūrėkime mielos senosios animacijos filmukų, paklausykime dainelių.
plačiau
 
Elektroniniai laikraštukai
Atsivertę virtualius žurnaliukus, vaikai susipažins su naujausiomis knygelėmis, sužinos, kas rašoma vaikiškuose leidiniuose, atras skaitymo malonumą. Apsilankykime istorijų apie pelytę Smailytę kūrėjų,  leidyklos "Nieko rimto", žurnalų vaikams "Bitutė", "Flintas", "Lututė", projekto "Skaityk, laisvėk, tobulėk", kai kurių Lietuvos bibliotekų svetainėse.
plačiau
 
Knygos internete

Kartu su vaikais  susitikime su šauniais mėgstramų knygelių herojais, skaitykime visiems žinomas A. de Sent Egziuperi "Mažasis princas", E.Milno "Mikė Pūkuotukas", Janošo "Panama yra graži", R.Kozlovo "Ežiukas rūke" ir kitas virtualias knygeles.

plačiau
 
Kalbos žaidimai vaikams
Mielai žaisdami kompiuterinius žaidimus, vaikai tarsi savaime lavins įvairius kalbos gebėjimus. Žaisdami "Gaidelį" - mokysis garsinės analizės, raidžių pažinimo, "Gyvūnų spalvos" - įsisavins rečiau vartojamus spalvų pavadinimus, "Žodžių krepšinį" - mokysis įvardinti paveikslėlių pavadinimus, "Frepy" ar "Sebran" lavins įvairius 4-8 metų vaikų kalbinius gebėjimus.
plačiau
 
Interaktyvios "peliukų" pamokėlės

Projekto „Mokymo inovacijų taikymo infrastruktūros kūrimas siekiant plėtoti  netradicinio ugdymo formų įvairovę“ metu 15-os Lietuvos mokyklų mokytojai kūrė pamokas, skirtas naudoti su MS Mouse Mischief įrankiu. Projekto svetainėje patalpinta virš 100 interaktyvių priemonių, lavinančių įvairius mokinių kalbinius gebėjimus.

plačiau
 
Džeronimo Stiltono svetainė

Vaikų pamėgtas personažas Džeronimas Stiltonas savo "peliškame tinklaraštyje cypt cypt ir lia lia"kviečia mokinius skaityti apie jį istorijas, kurti straipsnį laikraščiui, žiūrėti filmukus, klausyti ir dainuoti, žaisti žaidimus.

 
 
Liema ir Padamukų planetos

Naujoji kompiuterinė priemonė "Liema ir Padamukų planetos" pradžiugino pradinių klasių mokinius ir jų mokytojus. Lietuviškos programos kūrėjai kviečia vaikus susipažinti su Padamukų planetų gyventojais - išmintingaisiais Padamukais ir padėti jiems susigrąžinti klastingojo Makaulės pagrobtas žinias ir išmintį.

plačiau
 
Lietuvių kalbos kursas 5-6 klasėms

Lietuvių kalbos mokymosi svetainėje iš beveik keturių šimtų mokymosi objektų, tikrai rasime nemažai tinkamų naudoti pradinėse klasėse, tobulinant pradinukų, ypač gabesniųjų trečiokų, ketvirtokų kalbos bei bendruosius gebėjimus.

 
 
Skaitmeninė literatūros kūrinių biblioteka

Skaitmeninė literatūros kūrinių biblioteka orientuota į 5-8 klasės mokinių lietuvių kalbos mokymosi programą, tačiau  bus naudinga ir pradinių klasių mokiniams - čia rasime ir pradinukams tinkamų skaityti tekstų. Daugelis kūrinių  pateikti ne tik tekstiniu formatu, bet yra ir įgarsinti. 

 
 
1   2   sekantis  >>