Loading

Mokytojos svetainė musumokykla.lt

Mokytis internetu padės kompiuteris

Mano sūnus mokyklą lankė užsienyje ir netikėtai mirė. Ką daryti? Kaip parvežti palaikus ir palaidoti Lietuvoje?

Pirmasis žingsnis pargabenant sūnaus palaikus į Lietuvą – susirasti patikimą ir patyrusią įmonę, kuri specializuojasi repatriacijos paslaugų srityje. Ši specializuota tarnyba sutvarkys visus reikiamus dokumentus, organizuos pervežimą ir laidotuvių planavimą, reikalingus palaikams pargabenti namo. Svarbu skirti šiek tiek laiko įvairių bendrovių paieškoms, kad užtikrintumėte, jog rasite gerą reputaciją turinčią ir tarptautinio repatrijavimo paslaugų teikimo patirtį turinčią bendrovę.

Pasirinkus įmonę, ji pasirūpins visais reikalingais susitarimais ir visų reikiamų dokumentų gavimu. Jos taip pat užtikrins, kad palaikai būtų saugiai pervežti į Lietuvą, ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus ar problemas viso proceso metu.

Atvykus į Lietuvą, reikės pasirūpinti laidotuvių paslaugomis ir laidotuvėmis. Turėtumėte susisiekti su vietos laidojimo namais, bažnyčiomis ir kapinėmis ir išsiaiškinti, kokias paslaugas jie teikia, bei sužinoti, kokių reikalavimų reikia palaikams palaidoti. Prieš organizuojant laidotuves taip pat gali reikėti gauti papildomų dokumentų ar leidimų.

Nors tai gali atrodyti ilgas ir sudėtingas procesas, patikimos repatriacijos tarnybos pagalba gali padėti jį palengvinti. Jos galės padėti jums atlikti kiekvieną sūnaus grąžinimo namo žingsnį, kad jis galėtų ramiai ilsėtis Lietuvoje.

Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kokį emocinį krūvį ši situacija gali sukelti jums ir jūsų šeimai. Apsvarstykite galimybę kreiptis į paramos grupes ir konsultantus, kad užsitikrintumėte, jog šiuo sunkiu laikotarpiu turėsite tinkamų išteklių.

Visų pirma svarbu prisiminti, kad Jūsų sūnus visada bus su Jumis, kad ir kur ilsėtųsi jo palaikai. Jis gyvens jūsų prisiminimuose ir širdyse tų, kuriems teko laimė jį pažinti.