Loading

Mokytojos svetainė musumokykla.lt

Mokytis internetu padės kompiuteris

Nuotolinis mokymasis be streso: 7 protingi patarimai

Nuotolinis mokymasis tapo populiariu būdu įgyti universitetinį išsilavinimą. Jis turi daug privalumų, pavyzdžiui, yra lankstus ir patogus. Tačiau jis taip pat gali kelti stresą. Štai 7 patarimai, kurie padės sėkmingai mokytis nuotoliniu būdu be streso!

  1. Išsikelkite aiškius tikslus: Aiškių ir pasiekiamų tikslų nustatymas gali padėti išlaikyti motyvaciją ir stebėti savo pažangą. Skirkite laiko apgalvoti, ką norite pasiekti nuotolinio mokymosi kursuose, tada sudarykite tvarkaraštį, kuriame numatysite, kaip tai pasieksite.
  2. Būkite organizuoti: Išlikti organizuotam yra labai svarbu, kai kalbama apie nuotolinį mokymąsi. Visą savo kurso medžiagą ir užduotis laikykite vienoje vietoje, pavyzdžiui, skaitmeniniame arba fiziniame segtuve. Taip bus lengviau rasti tai, ko jums reikia, kai to prireiks.
  3. Bendraukite su dėstytoju: Jei turite klausimų apie medžiagą, nebijokite susisiekti su dėstytoju el. paštu arba vaizdo pokalbiais. Jie gali suteikti jums reikalingų patarimų ir paramos.
  4. Pasinaudokite technologijomis: Naudokitės technologijomis, kad jums būtų lengviau mokytis, pavyzdžiui, naudokitės skaitmeninėmis priemonėmis, tokiomis kaip „Google Classroom” ar „Slack”, kad galėtumėte bendradarbiauti su bendraklasiais.
  5. Nustatykite rutiną: Nustatykite reguliarų kursinių darbų atlikimo grafiką, kuris padės jums susikaupti ir neatsilikti. Nustatykite konkrečias dienas ir laiką mokymuisi ir jų laikykitės!
  6. Darykite pertraukas: Nesistenkite visko atlikti vienu metu. Reguliarios pertraukos yra labai svarbios, kad protas pailsėtų ir ilgainiui padėtų jums išlikti susikaupusiems.
  7. Jei reikia, paprašykite pagalbos: Nebijokite prašyti pagalbos, jei kyla sunkumų. Kreipkitės pagalbos į dėstytoją, klasės draugus arba korepetitorių.

Laikydamiesi šių patarimų, nuotolinį mokymąsi galite padaryti lengviau įveikiamą ir be streso! Sėkmės!